Apie mus

UAB „DS Group“ – darbų saugos konsultacinė įmonė, sėkmingai padedanti darbdaviams išspręsti su darbų sauga susijusias problemas, nenusižengti darbuotojų saugos ir sveikatos teisės aktų reikalavimams bei išvengti nuostolių dėl darbo įstatymų pažeidimų.

 

UAB „DS Group“ buvo įkurta 2005 metais. Įmonės tikslas – padėti darbdaviams nepasiklysti tarp gausybės nuolat besikeičiančių teisės aktų, reglamentuojančių saugą ir sveikatą darbe bei darbo santykius. UAB „DS Group“ personalas atitinka reikalavimus, būtinus teikiant darbuotojų saugos ir sveikatos, statybų saugos atstovavimo bei konsultavimo paslaugas. UAB „DS Group“ paslaugos yra apdraustos profesinės civilinės atsakomybės draudimu, kas padeda mūsų Klientams pasitikėti ne tik mūsų profesionalumu, bet ir atsakomybe.

 

Kvalifikuota UAB „DS Group“ darbuotojų komanda konsultuoja darbdavius darbų saugos, darbo teisės klausimais, padeda tirti nelaimingus atsitikimus, atsižvelgdama į kiekvieno kliento poreikius, rengia privalomąją darbų saugos dokumentaciją, organizuoja su darbų sauga susijusius kursus ir seminarus darbdaviams bei jų atstovams.